1 

4

Bal walentynkowy

Dnia 15.02.2023r odbył się bal walentynkowy dla uczniów z klas 4-8 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. św. Jana Pawła II w Borzecinie Górnym.

Młodzież przybyła w karnawałowych strojach, by uczestniczyć w zabawie pod opieką nauczycieli. Podczas zabawy odbył się konkurs z nagrodami na najładniejszą maskę karnawałową. Pierwsze miejsce w tej konkurencji zdobył Piotr Pyrek z klasy 4a, drugie Szymon Siudut z klasy 4a, trzecie Nikola Smith, a wyróżnienia: Jessica Smith z klasy 7 i Antoni Grabowski z klasy 4b. Gratuluję zwycięzcom pomysłowości i estetyki w wykonaniu oryginalnych masek.

Młodzież naszej szkoły pod opieką pani Anny Ostrowskiej bawiła się w sali widowiskowej GOK – w Borzecinie Górnym przy „Belgijce”, „Kowbojce”, a nawet „Kaczuszkach”. Była też humorystyczna zabawa w „ZOO”, która bardzo podobała się wszystkim uczestnikom balu.

Dziękujemy Dyrektorowi GOK Borzęcin Piotrowi Kani za udostępnienie sali GOK-u, Paniom z Rady Rodziców za przygotowanie pysznego i zdrowego poczęstunku, Panu Łukaszowi Szczupałowi za opiekę nad sprzętem, a dzieciom za wspólną zabawę walentynkową.

Koordynator Anna Mechla