^Powrót na górę
  • 1 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
  • 2 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
  • 3 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
  • 4 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
  • 5 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

CZŁONKOWIE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

2015/16

Gimnazjum (62 wolontariuszy)

Klasa I a:

1. Wójcik Zuzanna

2. Pudełko Martyna

3. Pudełko Anna

4. Wesołowska Marlena

5. Gacoń Weronika

6. Michalec Karolina

 

Klasa I b:

1. Musiał Hubert

2. Mizera Dominik

3. Stolarz Karolina

 

Klasa II a:

1. Siudut Kamil

2. Przemysław Obłąk

3. Ciochoń Mateusz

4. Rogóż Wiktor

5. Kapuścińska Iwona

6. Wiśniewska Milena

7. Tyrcha Julia

8. Hebda Zuzanna

9. Zaleśna Paulina

10. Piękosz Aleksandra

11. Klich Przemysław

12. Kwaśniak Igor

 

 

Klasa II b:

1. Herma Dominika

2. Wawrzonek Julia

3. Duda Justyna

4. Grocholska Natalia

5. Łucarz Sandra

Klasa III a

1. Anna Sworniowska

2. Karolina Kubala

3. Iwona Chmura

4. Oliwia Piotrowska

5. Machalski Arkadiusz

6. Kupiec Adrian

7. Michalec Natalia

8. Michalec Mateusz

9. Nowiński Marcin

10. Wesołowska Laura

11. Kobyłecki Piotr

12. Sacha bartosz

13. Kózka Kamil

14. Białek Marcin

15. Antos Katarzyna

16. Kózka Mateusz

17. Górak Robert

18. Czyż Sara

19. Tybon Kamila

20. Zając Sebastian

21. Bolek Szymon

Klasa III b

1. Agnieszka Dudek

2. Natalia Tota

3. Wiktoria Godwin

4. Aneta Wesołowska

5. Natalia Wesołowska

6. Ada Grocholska

7. Wojdak Natalia

8. Knap Katarzyna

9. Pudełko Regina

10. Kudła Magdalena

11. Cieśla Marlena

12. Latocha Justyna

13. Mazur Jakub

14. Mazur Kacper

15. Wójcik Przemysław

 

2014/15

 

 

GIMNAZJUM

 

Klasa II a

1. Anna Sworniowska

2. Karolina Kubala

3. Iwona Chmura

4. Oliwia Piotrowska

5. Machalski Arkadiusz

6. Kupiec Adrian

7. Michalec Natalia

8. Michalec Mateusz

9. Nowiński Marcin

10. Wesołowska Laura

 

Klasa II b

1. Agnieszka Dudek

2. Natalia Tota

3. Wiktoria Godwin

4. Aneta Wesołowska

5. Natalia Wesołowska

6. Ada Grocholska

7. Wojdak Natalia

8. Knap Katarzyna

9. Pudełko Regina

10. Kudła Magdalena

11. Cieśla Marlena

 

Klasa III a

1. Klaudia Postawa

2. Żaneta Bogusz

3. Paulina Małek

4. Agata Zielińska

5. Kamil Pilarski

6. Konrad Wieczorek

7. Mikołaj Rogóż

8. Hubert Rogóż

9. Wiktoria Rechul

10. Kamila Olchawa

11. Patrycja Klich

 

Klasa III b

1. Dominika Banaś

2. Klaudia Kozioł

3. Weronika Wesołowska

4. Agnieszka Mach

5. Natalia Marek

6. Ewa Rajska

7. Aleksandra Cieśla

8. Angelika Pilch

9. Aleksandra Kozioł

10. Bartłomiej Prasoł

11. Bernadetta Grajewska

 

Opiekun:

Joanna Bodzioch

 

Asystent kościelny:

Ks. Rafał Zielonka

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube