^Powrót na górę
  • 1 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
  • 2 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
  • 3 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
  • 4 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
  • 5 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

CZŁONKOWIE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

 

 

2017/18

 

 

KLASA II A

KLASA II B

KLASA III A

KLASA III B

KLASA VII

1. Karina Tybon

2. Karolina Musiał

3. Julia Mach

4. Weronika Czesak

5. Amelia Cieśla

6. Zuzanna Sumyk

7. Daria Sumyk

8. Piotr Marek

9. Magdalena Wilkosz

10. Przemysław Górak

11. Aleksandra Stoch

12. Estera Rogóż

 

1. Aleksandra Wójcik

2. Aleksandra Kobyłecka
3. Faustyna Kopacz

3. Jakub Biernat
4. Weronika Kuras
5. Angelika Duda

6. Bartłomiej Chmura
7. Piotr Ducinowski

8. Albert Rogóz

9. Malinowska Barbara

10. Karolina Hebda

1. Dawid Siudut

2. Anna Pudełko

3. Zuzanna Wójcik

4. Magdalena Pilch

5. Martyna Stoch

6. Weronika Gacoń

7. Karolina Michalec

8. Patrycja Góra

9. Maria Czaja

10. Adrianna Małek
11. Weronika Przepióka

1. Martyna Pudełko

2. Karolina Stolarz

1. Matylda Rogóż
2. Nikola Wójcik
3. Amelia Czernek

4. Magdalena Gunia

5. Krystyna Cypcar

6. Daniel Wiśniewski

7. Filip Rechul

8.Norbert Kubala

9. Jakub Pitra

10. Arkadiusz Drabik

11. Norbert Góra

 

 

 

 

2016/17

 

 

KLASA I A

KLASA I B

KLASA II A

KLASA II B

KLASA III A

KLASA III B

1. Karina Tybon

2. Karolina Musiał

3. Faustyna Kopacz

4. Weronika Czesak

5. Amelia Cieśla

6. Zuzanna Sumyk

7. Daria Sumyk

8. Paweł Marek

9. Magdalena Wilkosz

10. Przemysław Górak

11. Aleksandra Stoch

12. Piotr Marek

1. Aleksandra Wójcik

2. Aleksandra Kobyłecka

1. Dawid Siudut

2. Anna Pudełko

3. Zuzanna Wójcik

4. Magdalena Pilch

5. Martyna Stoch

6. Weronika Gacoń

7. Karolina Michalec

8. Patrycja Góra

 

1. Martyna Pudełko

2. Karolina Stolarz

1. Igor Kwaśniak

2. Mateusz Ciochoń

3. Przemysław Obłąk

4. Wiktor Rogóż

5. Przemysław Klich

6. Aleksandra Piękosz

7. Julia Tyrcha

8. Zuzanna Hebda

9. Paulina Zaleśna

10. Oliwia Maj

11. Natalia Stoch

12. Kamil Siudut

13. Michał Szuba

14. Jakub Kuras

15. Iwona Kapuścińska

16. Milena Wiśniewska

 

1. Dominika Herma

2. Paulina Chudyba

3. Patrycja Siudut

4. Justyna Duda

5. Paulina Kózka

6. Natalia Banaś

7. Paulina Daniel

8. Sandra Łucarz

9. Natalia Grocholska

10. Szymon Szafrański

11. Julia Wawrzonek

12. Paulina Kukiełka

 

 

 

 

2015/16

 

 

Gimnazjum (62 wolontariuszy)

 

Klasa I a:

1. Wójcik Zuzanna

2. Pudełko Martyna

3. Pudełko Anna

4. Wesołowska Marlena

5. Gacoń Weronika

6. Michalec Karolina

 

Klasa I b:

1. Musiał Hubert

2. Mizera Dominik

3. Stolarz Karolina

 

Klasa II a:

1. Siudut Kamil

2. Przemysław Obłąk

3. Ciochoń Mateusz

4. Rogóż Wiktor

5. Kapuścińska Iwona

6. Wiśniewska Milena

7. Tyrcha Julia

8. Hebda Zuzanna

9. Zaleśna Paulina

10. Piękosz Aleksandra

11. Klich Przemysław

12. Kwaśniak Igor

 

 

Klasa II b:

1. Herma Dominika

2. Wawrzonek Julia

3. Duda Justyna

4. Grocholska Natalia

5. Łucarz Sandra

 

 

Klasa III a

 

1. Anna Sworniowska

 

2. Karolina Kubala

 

3. Iwona Chmura

 

4. Oliwia Piotrowska

 

5. Machalski Arkadiusz

 

6. Kupiec Adrian

 

7. Michalec Natalia

 

8. Michalec Mateusz

 

9. Nowiński Marcin

 

10. Wesołowska Laura

11. Kobyłecki Piotr

12. Sacha bartosz

13. Kózka Kamil

14. Białek Marcin

15. Antos Katarzyna

16. Kózka Mateusz

17. Górak Robert

18. Czyż Sara

19. Tybon Kamila

20. Zając Sebastian

21. Bolek Szymon

 

 

Klasa III b

 

1. Agnieszka Dudek

 

2. Natalia Tota

 

3. Wiktoria Godwin

 

4. Aneta Wesołowska

 

5. Natalia Wesołowska

 

6. Ada Grocholska

 

7. Wojdak Natalia

 

8. Knap Katarzyna

 

9. Pudełko Regina

 

10. Kudła Magdalena

 

11. Cieśla Marlena

12. Latocha Justyna

13. Mazur Jakub

14. Mazur Kacper

15. Wójcik Przemysław

 

 

 

 

2014/15

 

 

GIMNAZJUM

 

Klasa II a

1. Anna Sworniowska

2. Karolina Kubala

3. Iwona Chmura

4. Oliwia Piotrowska

5. Machalski Arkadiusz

6. Kupiec Adrian

7. Michalec Natalia

8. Michalec Mateusz

9. Nowiński Marcin

10. Wesołowska Laura

 

Klasa II b

1. Agnieszka Dudek

2. Natalia Tota

3. Wiktoria Godwin

4. Aneta Wesołowska

5. Natalia Wesołowska

6. Ada Grocholska

7. Wojdak Natalia

8. Knap Katarzyna

9. Pudełko Regina

10. Kudła Magdalena

11. Cieśla Marlena

 

Klasa III a

1. Klaudia Postawa

2. Żaneta Bogusz

3. Paulina Małek

4. Agata Zielińska

5. Kamil Pilarski

6. Konrad Wieczorek

7. Mikołaj Rogóż

8. Hubert Rogóż

9. Wiktoria Rechul

10. Kamila Olchawa

11. Patrycja Klich

 

Klasa III b

1. Dominika Banaś

2. Klaudia Kozioł

3. Weronika Wesołowska

4. Agnieszka Mach

5. Natalia Marek

6. Ewa Rajska

7. Aleksandra Cieśla

8. Angelika Pilch

9. Aleksandra Kozioł

10. Bartłomiej Prasoł

11. Bernadetta Grajewska

 

Opiekun:

Joanna Bodzioch

 

Asystent kościelny:

Ks. Rafał Zielonka

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube