10173811 931150356913394 4829419659777126584 n 800x480 "Smacznie i zdrowo"

Dnia 3 listopada 2014 roku klasa III b gimnazjum wzięła udział w projekcie promującym zalecenia "Europejskiego kodeksu walki z rakiem". Uczniowie przygotowali kosze świeżych owoców i warzyw (jabłka, banany, mandarynki, marchewki) i rozdawali w czasie przerw koleżankom i kolegom ze szkoły.

Akcja miała na celu promowanie zdrowego odżywiania oraz zachęcanie do spożywania większej ilości owoców i warzyw.

Wychowawca III b

Renata Sobota