^Powrót na górę
  • 1 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
  • 2 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
  • 3 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
  • 4 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
  • 5 Błogosławiony Jan Paweł II
    "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

2014/2015

GIMNAZJUM

 

DZIEWCZĘTA

1. I MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

SZCZUROWA 22.10.2014

2. I MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W KOSZYKÓWKĘ DZIEWCZĄT

                                                                            05.02.2015

3. I MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT

JADOWNIKI 25.03.2015

4. II MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
ZESPOŁÓW TANECZNYCH „CHEERLEADERS”

GNOJNIK 14.11.2014

5. V MIEJSCE W WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
ZESPOŁÓW TANECZNYCH „CHEERLEADERS”                           GNOJNIK 2014

 

6. III MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W BADMINTONA DZIEWCZĄT

WOLA DĘBIŃSKA16.12.2014

7. III MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM
W GIMNAZJADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT

TARNÓW 28.04.2015

REPREZENTACJA SZKOŁY DZIEWCZĄT

Małgorzata Kania

Wiktoria Górak

Wiktoria Rechul

Paulina Małek

Klaudia Postawa

Kamila Olchawa

Weronika Wesołowska

Marzena Wąs

Natalia Marek

Dominika Banaś

Laura Wesołowska

Anna Sworniowska

Oliwia Piotrowska

Iwona Chmura

Natalia Michalec

Ada Grocholska

Natalia Wojdak

Justyna Duda

Aleksandra Piękosz

 

CHŁOPCY

1. II MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

SZCZUROWA 22.10.2014

2. II MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W HALOWĄPIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

JADOWNIKI 27.10.2014

3. III MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W KOSZYKÓWKĘ CHŁOPCÓW

BORZĘCIN 06.02.2015

4. I MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW

BORZĘCIN 25.03.2015

5. IV MIEJSCE W REJONOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW

TARNÓW 28.04.2015

6. III MIEJSCE W POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

ROBERT GÓRAK

BRZESKO 30.09.2014

7. VII MIEJSCE W WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADZIE
MŁODZIEŻY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

ROBERT GÓRAK

             NOWY TARG 8.10.2014

REPREZENTACJA SZKOŁY CHŁOPCÓW

Jacek Kózka

Hubert Wójcik

Hubert Rogóż

Artur Bąk

Hubert Bąk

Jakub Golik

Jan Kania

Krzysztof Oleksy

Robert Górak

Jakub Mazur

Łukasz Wojdak

Marcin Nowiński

Igor Kwaśniak

Mateusz Ciochoń

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

DZIEWCZĘTA

 

  1. III MIEJSCE W      POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY      SZKOLNEJ
         W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT SZCZUROWA      15.01.2015
  1. V MIEJSCE W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
         W MINI KOSZYKÓWKĘ DZIEWCZĄT GNOJNIK      13.02.2015
  1. IV MIEJSCE W      POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY      SZKOLNEJ
         W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT PORĄBKA USZEWSKA 16.04.2015
  1. I MIEJSCE W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
         ZESPOŁÓW TANECZNYCH „CHEERLEADERS” GNOJNIK 14.11.2014
  1. III      MIEJSCE W POWIATOWYCH IGRZYSKACH
         W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM         KLUSZKOWCE
  1. V MIEJSCE W PÓŁFINALE      WOJEWODZKIM
         ZESPOŁÓW TANECZNYCH „CHEERLEADERS” LIMANOWA.11.2014
  1. IV MIEJSCE W      POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY      SZKOLNEJ
         W MINI PIŁKĘ SIATKOWĄ DZIEWCZĄT OKOCIM 12.03.2015
  1. IV MIEJSCE W      POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY      SZKOLNEJ
         W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT       SZCZUROWA 10.10.2015

REPREZENTACJA SZKOŁY DZIEWCZĄT

IMIĘ I NAZWISKO   ZAWODNIKA

Marlena   Wesołowska

Adrianna Małek

Weronika Przepiórka

Anna Pudełko

Magdalena Pilch

Martyna Stoch

Martyna Pudełko

Angelika Duda

Weronika Kuras

Zuzanna Sumyk

Estera Rogóż

Karina Tybon

Aleksandra Banaś

Aleksandra Stoch

Aleksandra Kobyłecka

Faustyna Kopacz

Karolina Hebda

Aleksandra Wójcik

Nikola Wójcik

Amelia Czernek

Matylda Rogóż

Magdalena Gunia

Martyna Rogóż

 

CHŁOPCY

 

  1. V MIEJSCE W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
         W UNIHOKEJA CHŁOPCÓW   SZCZUROWA      15.01.2014
  1. I MIEJSCE W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
         W HALOWĄPIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW       SZCZUROWA 10.10.2014
  1. II MIEJSCE W      POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY      SZKOLNEJ
         W KOSZYKÓWKĘ CHŁOPCÓW BORZĘCIN      12.02.2015
  1. I MIEJSCE W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
         W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW   BORZĘCIN      17.04.2015
  1. III MIEJSCE W PÓŁFINALE      WOJEWÓDZKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY      SZKOLNEJ
         W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW         TARNÓW.04.2015
  1. II MIEJSCE W      POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY      SZKOLNEJ
         W MINI PIŁKE NOŻNĄ CHŁOPCÓW         DĘBNO 26.05.2015

                                REPREZENTACJA SZKOŁY CHŁOPCÓW

IMIĘ I NAZWISKO   ZAWODNIKA

Jakub Zaleśny

Ireneusz Góra

Jakub Małek

Karol Machalski

Sebastian Kułak

Dawid Siudut

Mateusz Wyczesany

Oskar Wójcik

Bartłomiej Chmura

Albert Rogóż

Jakub Biernat

Przemysław Olchawa

Adrian Wyczesany

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube