Dyżur dla rodziców

Dyżur nauczycieli dla rodziców i prawnych opiekunów w miesiącu maju odbędzie się we wtorek, 12.05 w godz. 16.00-17.00.

Wywiadówka!

Informujemy, że spotkanie rodziców i prawnych opiekunów z wychowawcami odędzie się we wtorek 28 kwietnia o godz. 17.00 w salach lekcyjnych. Będzie także możliwość porozmawiania o wynikach w nauce z nauczycielami uczącymi w danej klasie, którzy będą do dyspozycji rodziców w pokoju nauczycielskim. Zapraszamy!

Dyżur nauczycieli

We wtorek 10 marca w godz. 16.00-17.00 nauczyciele będą pełnić comiesięczny dyżur dla rodziców i opiekunów uczniów. Zapraszamy.

Poczta Walentynkowa!

W dniach 9-13 lutego SU zorganizuje pocztę walentynkową. Kartki dla sympatii można wrzucać do specjalnej skrzynki, która będzie znajdowała się w pracowni języka angielskiego (u p. Bodzioch). Poczta zostanie dostarczona w piątek 13 lutego.

Zebranie z rodzicami!

ZS zaprasza rodziców i opiekunów uczniów na spotkanie z wychowacami i nauczycielami w czwartek 29 stycznia o godz. 16.00.