dsc 8241

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/ 2019

Rzadko zdarza się tak spektakularne zakończenie roku szkolnego jakie miało miejsce w ubiegłą środę w naszej Szkole. Obok uczniów klasy VIII edukację zakończył ostatni rocznik gimnazjum. W związku z tym mieliśmy dwie „Absolwentki Roku”: Weronikę Czesak z IIIa i Nikolę Wójcik z klasy ósmej. Obie uczennice są wzorem zachowania, mają celujące wyniki na świadectwach i bardzo dobre wyniki uzyskały w sprawdzianach zewnętrznych otwierających im drogę do szkół średnich. Zarówno Weronika, jak i Nikola zaangażowane są w działalność charytatywną. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wraz z wzorowymi uczennicami naszą placówką opuszczają wieloletni i zasłużeni pracownicy, panie Wanda Kózka i Maria Pacyna. Pamiętamy ich serce wkładane każdego dnia w sumiennie pełnione obowiązki. Wiele pokoleń uczniów stawiało swoje pierwsze kroki pod okiem i opieką pani Wandy, a smak pysznych obiadów i uśmiech pani Marii na długo pozostaną w naszej pamięci.

Ostatni dzień roku szkolnego był doskonałą okazją do wyróżnienia i nagrodzenia uczniów, którzy są zaangażowani w działalność charytatywną i reprezentują szkolną społeczność w konkursach i zawodach, w szczególności sportowych i językowych. Najlepszą znajomością języka angielskiego mogą pochwalić się Oliwia Białek z V a i Marek Wachowiak z III a. Na pochwałę zasługują i ci, którzy łączą działanie ekologiczne i prospołeczne zbierając nakrętki. Rekordzistą jest uczeń klasy VI – Igor Piotrowski.

Dopełnieniem tego wyjątkowego dnia był koncert życzeń dla Dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły oraz rodziców. Piękny walc i piosenki to najlepsze podziękowanie dla wszystkich, którzy każdego dnia troszczą się w domu i w szkole o bezpieczny i prawidłowy rozwój ucznia, jego talentów i osobowości.