kuratorium
Uczniowie ZSP w finale Małopolskiego Projektu "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia"

Grupa 15 uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum uczestniczyła w całorocznym projekcie, który miał na celu niesienie pomocy potrzebującym. Po ubiegłorocznym zwycięstwie, w tym roku młodzież także stanęła na podium i uplasowała się na II miejscu w rejonie tarnowskim.  W dniu 20 maja delegacja szkoły wzięła udział w gali wręczenia nagród, która miała miejsce w Operze Krakowskiej.

Dziękuję wszystkim uczniom za szczególnie gorliwą pracę charytatywną, dar serca oraz bezinteresowną pomoc chorym, samotnym, starszym  i potrzebującym. W projekcie uczestniczyli: Weronika Czesak, Aleksandra Stoch, Estera Rogóż, Daria Sumyk, Faustyna Kopacz, Aleksandra Wójcik, Aleksandra Kobyłecka, Angelika Duda, Magdalena Gunia, Julia Madej, Joanna Rams, Bartłomiej Chmura, Krystyna Cypcar, Daria Małek i Katarzyna Rogóż.

Opiekun projektu: Joanna Bodzioch