^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

61634857 443570203090058 6065903215470182400 n Dzień Matki w RCRiPS

31 maja młodzież ZSP odwiedziła podopiecznych Regionalnego Centrum Pomocy Społecznej z okolicznościowym przedstawieniem. Uczniowie uczcili Dzień Matki oraz Dzień Ojca koncertem życzeń oraz tańcem. Oprócz wzruszających słów były także wesołe elementy w postaci scenek kabaretowych. Na koniec młodzież wręczyła wszystkim słodkie upominki. Dziękuję Weronice Czesak, Bartłomiejowi Chmura, Julii Madej, Faustynie Kopacz, Magdalenia Gunia, Joannie Rams, Martynie Kargol, Amelii Smoleń, Amelii Czernek, Katarzynie Nowińskiej, Matyldzie Rogóż, Nikoli Wójcik, Jakubowi Pitra i Danielowi Wiśniewskiemu za zaangażowanie w przygotowanie występu.

 

Joanna Bodzioch

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube