^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

Koszykówka

Mistrzostwo Powiatu dla Borzęcina!

 

51773342 1917616008364519 6747733976699371520 n


W dniu 8 lutego 2019 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Borzęcinie Górnym zostały rozegrane zawody sportowe w koszykówkę chłopców. W zawodach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Brzesku i Zespół Szkolno- Przedszkolny w Borzęcinie Górnym wzięło udział 5 zespołów: PSP Jasień, PSP Szczurowa, PSP Lewniowa, PSP Porąbka Uszewska, ZSP Borzęcin Górny.


Wyniki spotkań:

Szczurowa – Jasień 4:10

Borzęcin - Porąbka Uszewska 8:0

Lewniowa – Szczurowa 2:5

Jasień – Borzęcin 0:5

Porąbka Uszewska – Lewniowa 4: 16

Szczurowa – Borzęcin 0:7

Jasień – Porąbka Uszewska 11 – 8

Borzęcin – Lewniowa 12 – 4

Porąbka Uszewska – Szczurowa 2-8

Lewniowa – Jasień 7- 13


Klasyfikacja końcowa:

I. ZSP Borzęcin

II. PSP Jasień

III. PSP Szczurowa

IV. PSP Lewniowa

V. PSP Porąbka Uszewska


Drużyna zwycięska w składzie :

Bartłomiej Chmura, Mateusz Oleksy, Przemysław Olchawa, Przemysław Górak, Jakub Biernat, Paweł Marek, Filip Rechul


Anna Ostrowska


Zawody sportowe otworzyli: Dyrektor Kinga Białek, Wicestarosta Powiatu Brzeskiego - Maciej Podobiński, Komendant Powiatowy Policji w Brzesku - mł. insp. Bogusław Chmielarz, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku - mł. insp. Grzegorz Wyskiel oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku – Mirosław Pysno oraz Monika Lis. Obecność policji była nieprzypadkowa, bowiem rozgrywki zostały połączone z akcjami: "Dzień Bezpiecznego Internetu" oraz "Kibice i doping TAK, pseudokibice i agresja NIE". W przerwach między meczami uczniowie uczestniczyli w ciekawych prelekcjach i konkursach, znakomicie prowadzonych przez policjantów z Brzeska. Naszym uczniom bardzo przypadły do gustu piątkowe zajęcia na hali sportowej! :) 

 

Maria Łazarz

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube