^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

51477501 2005324536171604 2193818515398459392 n

 

1 lutego 2019r. w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka. Na jasełkowe spotkanie zaproszono najbliższych członków rodzin naszych przedszkolaków. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Przedszkolaki pięknie śpiewały i tańczyły. Pomimo ogromnego przejęcia i tremy nikt nie zapomniał swojej roli i wszystko udało się wyśmienicie. Na koniec przedstawienia, dzieci recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki specjalnie dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty.

Wychowawczynie grup

Poniżej link do przedstawienia, zachęcamy Państwa do obejrzenia:
https://tiny.pl/tmdt5

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube