DZIEŃ BABCI I DZIADKA

51477501 2005324536171604 2193818515398459392 n

1 lutego 2019r. w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka. Na jasełkowe spotkanie zaproszono najbliższych członków rodzin naszych przedszkolaków. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Przedszkolaki pięknie śpiewały i tańczyły. Pomimo ogromnego przejęcia i tremy nikt nie zapomniał swojej roli i wszystko udało się wyśmienicie. Na koniec przedstawienia, dzieci recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki specjalnie dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty.

Wychowawczynie grup

Poniżej link do przedstawienia, zachęcamy Państwa do obejrzenia: