ZABAWA KARNAWAŁOWA!

51628655 2338309029534574 215729653157986304 n

Karnawał (zapusty) to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc.

Dzień siódmego lutego upłynął uczniom klas I „a”, II „b” oraz III na dobrej zabawie. W każdej z tych klas zorganizowano bowiem bale karnawałowe. Jak widać na załączonych zdjęciach, uczniowie bawili się świetnie, a z ich twarzy nie schodziły uśmiechy.
Zabawy zorganizowały panie: Danuta Oleksa, Małgorzata Obłąk, Wioletta Kwaśniak i Maria Łazarz.