50262313 803305580013967 67949187236364288 n Spotkanie Opłatkowe Seniorów 2019

W dniu 19 stycznia miało miejsce spotkanie opłatkowe dla seniorów i osób samotnych z naszej miejscowości, zorganizowane przez Parafię oraz Parafialny Oddział Caritas przy wspólpracy z GOPS. W przygotowania zaangażowali się również wolontariusze Szkolnego Koła Caritas i Wolontariatu. Młodzież dostarczyła ok. 300 zaproszeń gościom, mieszkającym w różnych rejonach Borzęcina. Piątkowe popołudnie spędzili na dekorowaniu stołów oraz przygotowaniu nakryć, a w sobotę obsługiwali zebranych i porządkowali lokal po spotkaniu. Opłatek uświetnił spektakl "Żłóbek Betlejemski" w wykonaniu grupy teatralnej "Przypadek", która skupia uczniów oraz absolwentów naszej szkoły.

Serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w organizację spotkania: Joannie Rams i jej kuzynce Madzi, Karolinie Hebda, Darii Małek, Krystynie Cypcar, Natalii Banaś, Aleksandrze Stoch, Faustynie Kopacz, Weronice Czesak, Jakubowi Pitra, Katarzynie Rogóż, Sławomirowi Stoch, Bartłomiejowi Chmura, Norbertowi Góra, Matyldzie Rogóż, Aleksandrze Banaś, Aleksandrze Wójcik, Angelice Duda, Albertowi Rogóż, Norbertowi Kubala.

Opiekun: Joanna Bodzioch