^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

dsc 0604-1 

                           Sukces cheerleaderek z Borzęcina Górnego w Mistrzostwach Małopolski
                                                                                w Limanowej.

Podczas rozegranych w Limanowej Mistrzostwach Małopolski Cheerleaders 13.12.2018r. na podium stanęły dwa zespoły z ZSP w Borzęcinie Górnym: "No Limit", który wywalczył WICEMISTRZOSTWO POWIATUi "Euforia" - BRĄZOWY MEDAL.

Dziewczęta ciężko pracowały na ten sukces pod opieką Anny Ostrowskiej i Pauliny Małek. Fryzury i makijaż wykonały - Paulina Małek, Aneta Małek i Klaudia Postawa.Organizatorem zawodów był Małopolski Szkolny Związek Sportowy Kraków,Powiatowy Szkolny Związek Limanowa, ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy PL Limanowa oraz SP nr 3 Limanowa.

"No Limit": Nikola Wójcik, Amelia Czernek, Matylda Rogóż, Aleksandra Stoch, Julia Madej, Katarzyna Nowińska, Amelia Smoleń, Angelika Majewska, Martyna Kargol - rezerwa.

"Euforia": Kornelia Biernat, Martyna Rogóż, Oliwia Białek, Natalia Rogóż, Kamila Chmioła, Martyna Chmura, Amelia Czesak, Magdalena Knap, Julia Machalska, Magdalena Maślak, Weronika Zając, Piękosz Anna.

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube