p1020917 WIGILIA U MISIÓW PYSIÓW

Dnia 21 grudnia Misie Pysie obchodziły Wigilie z udziałem rodziców.

Dzieci powitały rodziców tańcząc walczyka do melodii pląsu "I w prawo krok" - Klanzo

Wyznaczone dzieci recytowały wiersz pt. "Boże Narodzenie" z podziałem na role tj. Kornelia, Marcel, Igor, Partycja, Zuzia i Michał oraz wiersz pt. "Wigilia" - Mateusz, Kornelia, Wojtek, Jakub.

Dzieci wykonały układ taneczny do melodii "Merry Christmas"

Rodzice zaproszeni zostali do wspólnej zabawy. Dzieci śpiewały kolędy. Pani wychowawczyni opowiedziała "Opowieść wigilijną" przy melodii kolędy "Cicha noc" - w tym samym czasie dzieci z pomocą rodziców wykonywały aniołka techniką origami, które następnie zostały wręczone rodzicom. Na koniec dzieci złożyły życzenia świąteczne z podziałem na role - składali je Nikola, Antek R., Wojtek, Natalia, Mateusz, Antek G.