20181109 142856100 kartek na 100-lecie Niepodległości

W październiku uczniowie ZSP w Borzęcinie przystąpili do ogólnopolskiego projektu pod hasłem "100 kartek na 100-lecie Niepodległości". Uczniowie klas: V a (1 grupa), III a oraz III b (oddziały gimnazjalne) napisali sto kartek pocztowych, które zostały wysłane do stu szkół w Polsce. Nasza szkoła równiez otrzymała sto kartek z pozdrowieniami w języku angielskim oraz hasłem "I'm proud to be Polish", które mozna zobaczyć na parterze w budynku szkoły.

Dziękujemy pani Dyrektor ZSP Kindze Białek za wsparcie naszej akcji i zakup stu znaczków pocztowych w celu wysłania kartek.

Koordynator projektu: Joanna Bodzioch