konkurs barwy jesieni 13 Konkurs plastyczny pt. ,,Barwy Jesieni"

W konkursie zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną wzięło udział 12 dzieci: Sebastian, Marcel, Wojtek, Jakub, Amelka, Filip, Przemek, Patrycja, Antek G., Gabryś, Kornelia i Nikola. Jego celem było uwrażliwienie najmłodszych na piękno jesiennego krajobrazu i kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych.

Biorące udział w konkursie dzieci przygotowały prace plastyczne o tematyce jesiennej. Podczas rozstrzygnięcia konkursu miał miejsce krótki pokaz artystyczny przygotowany przez grupę Misie Pysie, złożony z piosenek i recytacji wiersza. Dzieci nagrodzone zostały dyplomami, książeczkami oraz słodyczami.