^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

kiermasz 1"Dobro na wagę złotówki"
W dniu 26.09.2018 r w naszej szkole w ramach całorocznej akcji „ Dobro na wagę złotówki” odbył się kiermasz ciast organizowany przez Szkolne Koło Caritas oraz Szkolne Koło Wolontariatu. Uczniowie sprzedawali własnoręcznie przygotowane słodkości tj. ciasta, babeczki, galaretki.

Dziękujemy wolontariuszom, którzy zaangażowali się w akcję tj: (SKC) Martyna Chmura, Kamila Chmioła, Kinga Rakoczy, Marta Szumigraj, Julia Machalska, Magdalena Knap, Zuzanna Latocha, Weronika Zając, (SKW) Angelika Duda, Aleksandra Wójcik, Daria Małek, Daria Sumyk i Faustyna Kopacz.

 

Opiekunowie:

J. Bodzioch, K. Wilkosz

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube