5 Konkurs recytatorski

Dnia 16 marca 2018 w naszej szkole odbył sie konkurs recytatorski poezji Juliana Tuwima pod hasłem ,,Czarodziejskie słowa". Był on przeznaczony dla uczniów kl.I-III.

Przystąpiło do niego 11 uczestników. Dzieci z pasją  prezentowały wybrane przez siebie wiersze. Komisja konkursowa w składzie: p.A.Michalec, p.A.Legutko oraz p.E.Pitaś wyłoniła 3 zwycięzców, którzy będa reprezentować szkołę w etapie gminnym.

Pierwsze niejsce zajął  WOJCIECH ŻUREK , kolejne WIKTOR SUMYK a trzecie NIKOLA

ANDRZEJCZAK. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, pozostali słodycze. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, życzę dalszych sukcesów.

Organizator W.Kwaśniak