dsc 0815 copyŚwięto Szkoły

19 czerwca uczniowie i nauczyciele PG im. świetego Jana Pawła II obchodzili Dzień Patrona szkoły. Uroczystość rozpoczęto Mszą św. w kościele parafialnym, w której uczesniczyła cała społeczność Zespołu Szkół. Po nabożeństwie uczniowie klasy IIa oraz członkowie scholi parafialnej zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny. Dalsza część miała miejsce w budynku hali sportowej. Po odśpiewaniu hymnu gimnazjum, młodzież wzięła udział w konkursie wiedzy o życiu i pontyfikacie św. Jana Pawła II, który przygotował i przeprowadził Ks. Marek Augustyn.

Jury w składzie p. Joanna Kossoń, p. Beata Stasko i ks. Marek przyznało nastepujące wyróżnienia:

I miejsce - Mateusz Ciochoń - kl. IIIa

II miejsce - Zuzanna Hebda - kl. IIIa

III miejsce - Faustyna Kopacz - kl. Ia

Po wręczeniu nagród uczniowie udali się do sal, gdzie obejrzeli filmy na temat Papieża Polaka. Uroczystość przygotowali: ks. Czesław Paszyński, ks. Marek Augustyn i ks. Wojciech Wątroba.

Foto JB