dsc 6894  DZIEŃ DZIECKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

1 czerwca na uczniów klas IV – VI czekały bardzo ciekawe zajęcia rekreacyjno-sportowe przygotowane przez panią Martę Biernat i pana Jarosława Paleja.

Dzień Dziecka rozpoczął się od konkurencji prezentujących zespoły klasowe poprzez zabawne okrzyki, tańce i piosenki. Następnie zabawa przybrała bardziej sportowy charakter: jazda po rowerowym torze przeszkód, jazda na deskorolce, skoki na skakance, kręcenie hula-hop, strzały do bramki i rzuty do kosza.

Nie zabrakło dobrej muzyki, konkursu wiedzy o sporcie i drużynowych skoków przez ogromną skakankę. Uczniowie spędzili miło czas w duchu sportowej rywalizacji, uzyskując następujące wyniki:

I miejsce – klasa VI (45,5 pkt.)

II miejsce – klasa V (39 pkt.)

III miejsce – klasa IV (29 pkt.)