dsc 0792 copyDzień Matki w Regionalnym Centrum Pomocy Społecznej

25 maja wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wystąpili w miejscowym domu pomocy społecznej. Młodzież przygotowała akademię z okazji Dnia Matki i Ojca. Złożono także życzenia wszystkim solenizantom, którzy obchodzili urodziny i imieniny w miesiącu maju. Wśród świętujących znależli się Wójt Gminy Borzęcin pan Janusz Kwaśniak oraz Dyrektor ośrodka pani Jolanta Zajączkowska. Uczniowie uczcili Ich święto śpiewem, tańcem, wierszami a także zabawnymi scenkami kabaretowymi. Na koniec wręczyli Im własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami. Po wystepie wolontariusze i opiekunowie zostali zaproszeni przez panią Dyrektor na poczęstunek.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości: Igorowi Kwaśniakowi, Milenie Wiśniewskiej, Iwonie Kapuścińskiej, Mateuszowi Ciochoń, Przemysławowi Klich, Faustynie Kopacz, Weronice Czesak, Magdalenie Wilkosz, Szymonowi Szafrańskiemu. Taniec, pod opieką p. Anny Ostrowskiej przygotowali: Jakub Pitra, Matylda Rogóż, Nicola Wójcik, Joanna Rams, Magdalena Gunia, Amelia Smoleń i Daria Małek.

Opiekun SKC: Joanna Bodzioch