^Powrót na górę
 • 1 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

dsc 0792 copyDzień Matki w Regionalnym Centrum Pomocy Społecznej

25 maja wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wystąpili w miejscowym domu pomocy społecznej. Młodzież przygotowała akademię z okazji Dnia Matki i Ojca. Złożono także życzenia wszystkim solenizantom, którzy obchodzili urodziny i imieniny w miesiącu maju. Wśród świętujących znależli się Wójt Gminy Borzęcin pan Janusz Kwaśniak oraz Dyrektor ośrodka pani Jolanta Zajączkowska. Uczniowie uczcili Ich święto śpiewem, tańcem, wierszami a także zabawnymi scenkami kabaretowymi. Na koniec wręczyli Im własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami. Po wystepie wolontariusze i opiekunowie zostali zaproszeni przez panią Dyrektor na poczęstunek.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości: Igorowi Kwaśniakowi, Milenie Wiśniewskiej, Iwonie Kapuścińskiej, Mateuszowi Ciochoń, Przemysławowi Klich, Faustynie Kopacz, Weronice Czesak, Magdalenie Wilkosz, Szymonowi Szafrańskiemu. Taniec, pod opieką p. Anny Ostrowskiej przygotowali: Jakub Pitra, Matylda Rogóż, Nicola Wójcik, Joanna Rams, Magdalena Gunia, Amelia Smoleń i Daria Małek.

 

Opiekun SKC: Joanna Bodzioch

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube