wp 20170524 018 copy II miejsce Huberta Musiał w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

24 maja odbył się V Gminny Konkurs "Read and Learn" zorganizowany przez p. Martę Kociołek z Zespołu Szkół w Przyborowie. Warunkiem uczestnictwa było przeczytanie lektury w języku angielskim pt. "The Count of Monte Cristo" autorstwa Aleksandra Dumas. Dwunastu gimnazjalistów z szkół w Przyborowie, Bielczy i Borzęcina Górnego zmierzyło się z testem pisemnym, a nastepnie częścią ustną dotyczącą treści lektury. Z naszej szkoły do konkursu zgłosili się uczniowie II klasy: Weronika Gacoń, Daria Pitra i Hubert Musiał.

Jury w składzie: Marta Kociołek, Aneta Duda, Joanna Bodzioch i Barbara Bajda przyzanło następujące wyróżnienia:

I miejsce: Agata Kordek (Przyborów)

II miejsce: Hubert Musiał (Borzęcin) i Klaudiusz Górka (Przyborów)

III miejsce: Julia Kołodziej (Przyborów).

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie, a Hubertowi gratuluję wysokiego II miejsca.

Opiekun: Joanna Bodzioch