wp 20160318 010 800x450 Życzenia dla samotnych

Jak co roku, wolontariusze SKC z szkoły podstawowej i gimnazjum upiekli babeczki świąteczne, które zanieśli wraz z życzeniami samotnym i chorym mieszkańcom Borzęcina, a także emerytowanym nauczycielom i pracownikom szkoły. Młodzież odwiedziła również pensjonariuszy Regionalnego Centrum Rehabilitacji i Pomocy Społecznej w Borzęcinie.

Dziękuję Darii Sumyk, Angelice Duda, Dominice Herma i Patrycji Góra za wykonanie ciast, oraz Patrycji Góra, Zuzannie Wójcik, Magdalenie Pilch, Faustynie Kopacz, Natalii Grocholskiej, Bartłomiejowi Chmura, Norbertowi Kubala, Paulinie Daniel, Annie Pudełko, Milenie Wiśniewskiej, Iwonie Kapuścińskiej, Julii Tyrcha, Amelii Czernek, Nicoli Wójcik, Weronice Gacoń, Igorowi Kwaśniakowi, Julii Wawrzonek, Darii Sumyk i Sandrze Łucarz za dostarczenie życzeń.

Joanna Bodzioch