^Powrót na górę
 • 1 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

wp 20170126 001 copy Z serii: spotkanie z Indonezją

W czwartek 26 stycznia uczniowie ZS mieli okazje poznać kolejny kraj azjatycki - Indonezję, oraz praktycznego wykorzystania znajomości języka angielskiego. Spotkania z uczniami gimnazjum oraz świetlicy w szkole podstawowej prowadziła Wulan, 19-letnia studentka z Dżakarty, która przebywa obecnie na sześciotygodniowej wymianie w Krakowie. Wulan przybyła do naszej szkoły na zaproszenie p. Alicji Legutko i Joanny Bodzioch. Dziękujemy p. Dominikowi Legutko za zorganizowanie przyjazdu naszego gościa.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube