^Powrót na górę
 • 1 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

wp 20170120 010 copy Spotkanie Opłatkowe Seniorów

Jak co rok, wolontariusze SKC zaangażowali się w przygotowanie spotkania opłatkowego dla Seniorów, przy współpracy z Parafialnym Oddziałem Caritas oraz Gminnym Ośrodkim Pomocy Społecznej. Młodzież dostarczyła ok. 160 zaproszeń mieszkańcom miejscowości. W piątek 20 stycznia pomagali przy przygotowaniu nakrycia i dekoracji stołów. Podczas sobotniego spotkania, grupa 16 uczennic obsługiwała gości oraz zmywała naczynia i porządkowała salę po spotkaniu.

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę: Faustyny Kopacz, Weroniki Czesak, Aleksandry Stoch, Amelii Cieśla, Weroniki Knap, Magdaleny Wilkosz, Dawida Siuduta, Estery Rogóż, Magdaleny Pilch, Martyny Stoch, Anny Pudełko, Jakuba Zaleśnego, Angeliki Dudy, Karoliny Hebdy, Aleksandry Wójcik, Patrycji Góry, Karoliny Michalec, Jakuba Pitry, Norberta Góry, Jakuba Małka za pomoc podczas spotkania, oraz Darii Sumyk, Zuzannie Sumyk, Patrycji Góra, Julii Mach, Karolinie Michalec, Weronice Gacoń, Martynie Stoch, Nicoli Wójcik, Amelii Czernek, Matyldzie Rogóż, Karinie Tybon, Mateuszowi Ciochoń, Bartłomiejowi Chmura, Norbertowi Kubala, Magdalenie Gunia, Paulinie Chudyba, Jakubowi Małek, Zuzannie Wójcik, Jakubowi Zaleśnemu, Faustynie Kopacz, Karolinie Musiał, Aleksandrze Piękosz i Annie Pudełko za dostarczenie zaproszeń.

 

Opiekun SKC Joanna Bodzioch

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube