dsc 6679 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

Od wielu lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe jest wpisany Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta jest przygotowywana przez najmłodsze dzieci. Tak też było i w tym roku.

20 stycznia 2017roku, dzieci z klas II, IIIa, IIIb, przedstawiły piękną inscenizację dla swoich bardzo licznie przybyłych Babć i Dziadziów. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki oraz profesjonalnie przedstawiły współczesną wersję baśni pt. „Czerwony Kapturek.” Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków, a panie wychowawczynie zgodnie orzekły, że Dziadkowie są „najmilszymi” odbiorcami „sztuki” dziecięcej.Po występie wnuki złożyli życzenia swoim Babciom i Dziadkom oraz wręczyły laurki wykonane własnoręcznie.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Dzieci do występu przygotowały i pieczę nad całością uroczystości miały panie wychowawczynie:

Barbara Madej, Wioletta Kwaśniak i Małgorzata Obłąk.