WP 20161217 002 800x450 Final akcji KILO

W dniach 9-10, 16-17 grudnia wolontariusze Szkolnego Koła Caritas uczestniczyli w świątecznej zbiórce żywności trwałej na terenie sklepów w miejscowości Borzęcin. W pierwszy weekend dyżur pełnili uczniowie szkoły podstawowej pod opieką p. Haliny Pudełko, w drugi weekend młodzież gimnazjalna wraz z opiekunem p. Joanną Bodzioch. Wolontariusze rozdawali ulotki klientom sklepów prosząc o wsparcie akcji. Zebrany towar opiekunowie dostarczyli do centrum Parafialnego Oddziału Caritas.

Dziękujemy serdecznie młodzieży za poświęcony czas i zaangażowanie w zbiókę. W gimnazjum dwugodzinne dyżury pełnili: Szymon Szafrański, Mateusz Ciochoń, Aleksandra Piękosz, Sandra Łucarz, Patrycja Siudut, Weronika Gacoń, Anna Pudełko, Zuzanna Wójcik, Faustyna Kopacz, Magdalena Pilch, Natalia Grocholska, Weronika Czesak, Martyna Stoch, Karolina Musiał, Piotr Ducinowski, Karolina Hebda (x2), Zuzanna Hebda, Jakub Biernat, Albert Rogóż, Patrycja Góra, Karina Tybon, Julia Mach, Bartłomiej Chmura, Dawid Siudut, Karolina Michalec, Amelia Cieśla, Angelika Duda, Jakub Grocholski, Daria Sumyk, Zuzanna Sumyk, Natalia Banaś, Aleksandra Stoch, Paulina Daniel, Estera Rogóż, Julia Wawrzonek, Natalia Stoch i Paulina Kózka.

Opiekunowie