wp 20160129 007 800x450 Spotkanie Opłatkowe Seniorów

30 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury miało miejsce VI Gminne Spotkanie Opłatkowe Seniorów. Jak co roku, w przygotowanie imprezy włączyli się uczniowie należący do Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunkami. Przed feriami młodzież dostarczyła zaproszenia seniorom, w piątek 29 stycznia ustawili i nakryli stoły, a w sobotę pomogli przy obsłudze gości. Uczniowie szkoły podstawowej pod opieką pani Haliny Pudełko przygotowali przedstawienie jasełkowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za chętne zaangażowanie się w organizację spotkania.

Zaproszenia dostarczyli: Mateusz Michalec, Arkadiusz Machalski, Sara Czyż, Karolina Kubala, Iwona Chmura. Iwona Kapuścińska, Kamil Siudut, Patryk Szawernoga, Marcin Nowiński, Natalia Wojdak, Aneta Wesołowska, Łukasz Wojdak, Regina Pudełko, Natalia Stoch, Kacper Mazur, Jakub Mazur, Ada Grocholska, Justyna Duda, Maria Czaja, Zuzanna Wójcik, Igor Kwaśniak, Milena Wiśniewska, Paulina Kukiełka, Natalia Grocholska, Paulina Zaleśna, Natalia Banaś, Sandra Łucarz, Julia Wawrzonek i Mateusz Ciochoń.

W piątek stoły nakryli: Ada Grocholska, Oliwia Piotrowska, Agnieszka Dudek, Kacper Mazur, Sebastian Zając, Szymon Bolek, Mateusz Michalec, Kamil Siudut, Dawid Siudut, Łukasz Wojdak i Norbert Kułak.

W sobotę pomagali: Justyna Duda, Paulina Chudyba, Oliwia Piotrowska, Iwona Kapuścińska, Patrycja Siudut, Paulina Kukiełka, Dominika Herma, Sandra Łucarz, Iwona Chmura, Karolina Kubala, Agnieszka Dudek, Anna Sworniowska i Anna Pudełko.

Opiekunki SKC

Foto JB