GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie oraz Parafia Narodzenia NMP w Borzęcinie organizują Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pn. „Bóg się rodzi”. Impreza odbędzie się 10 stycznia 2021 r. (niedziela) w Kościele Parafialnym Narodzenia NMP w Borzęcinie Górnym. Początek o godz. 14.00. Do udziału w konkursie zapraszamy solistów z terenu gminy Borzęcin. Uczestnicy konkursu będą oceniani w następujących kategoriach:

• Kategoria A – dzieci przedszkolne – solista

• Kategoria B – uczniowie szkół podstawowych (kl. 1-3) – solista

• Kategoria C – uczniowie szkół podstawowych (kl. 4-6) – solista

• Kategoria D – uczniowie szkół podstawowych (kl. 7-8) – solista

Jednocześnie informujemy, że ze względu na pandemię Covid-19 w konkursie nie wezmą udziału zespoły.

Formularz zgłoszeniowy można wypełnić elektronicznie pod adresem https://tinyurl.com/y5sw7jtx najpóźniej do dnia 5 stycznia 2021 roku (wtorek).

Formularz można też odebrać w wersji papierowej w świetlicach GOK Borzęcin lub za pośrednictwem e-mail. Wypełniony i podpisany należy złożyć do najbliższej świetlicy GOK najpóźniej do dnia 5 stycznia 2021 roku (wtorek).

Ponadto, Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie na czas przygotowań do konkursu zatrudni trenerów muzycznych. Będą to: Cecylia Czaja, Robert Sowa oraz Konrad Borowiec. Osoby, które chcą skorzystać z pomocy trenerów proszone są o zgłoszenia telefoniczne do Marii Pyrek - instruktora GOK Borzęcin, tel. 14 68 46 013 oraz 514 371 335, do dnia 4 grudnia br.

Przygotowania muzyczne z trenerami rozpoczną się na początku grudnia w świetlicach terenowych w Bielczy, Warysiu i Przyborowie, o czym zgłoszone osoby zostaną powiadomione indywidualnie.

W załączeniu regulamin konkursu oraz lista utworów obowiązkowych. Zapraszamy!

Piotr Kania

Dyrektor GOK Borzęcin