^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

POWIAT BRZESKI E-SPORT CUP 2020!

Ciekawa informacja dla wszystkich fanów e-sportu!

Rozpoczynamy nową odsłonę rozgrywek sportowych w Powiecie Brzeskim. Wkraczamy w erę e-sportu i chcemy zaprosić Was do rywalizacji! Trackmania United Forever to jedna z najbardziej satysfakcjonujących, emocjonujących i widowiskowych gier wyścigowych online. Seria Trackmania słynie nie tylko z absolutnie pokręconych torów, na których rywalizujemy z graczami z całego świata. Słynie także z intuicyjnego edytora poziomów, który umożliwia tworzenie niezliczonej ilości tras, na których później mogą rywalizować inni gracze.

 WEJDŹ DO GRY!     

Poproś rodzica o podpisanie oświadczenia  i odeślij skan lub zdjęcie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                                                          

  1. Pobierz grę – Trackmania United Forever pobierz
   • zaakceptuj instalację Net Framework 3.5 oraz Direct Play zalecanych przez Windows
   • kliknij „zezwalaj na dostęp” dla Windows Defender
  2. Uruchom grę, ustaw język polski, załóż konto
  3. Dodaj serwer „POWIAT BRZESKI E_SPORT CUP 2020” do ulubionych
  4. Przejdź do głównego menu gry, kliknij: gra sieciowa – ulubione – serwer POWIAT BRZESKI E_SPORT CUP 2020
  5. Wypełnij formularz zgłoszeniowy w celu otrzymania kodu dostępu wypełnij formularz

Zapoznaj się z REGULAMINEM.

1589524633022-plakat-e-sport

Powiat Brzeski E-Sport Cup 2020 startuje 16 maja o godz. 21:00 i potrwa do 8 czerwca do godz. 11:00. Uczestnicy będą mieli za zadanie przejechać identyczny zestaw 10 różnych tras (10 minut na każdą trasę). Cel rywalizacji jest prosty i oczywisty: najlepszy wygrywa. Zgodnie z zasadami wieloetapowych wyścigów – podliczany będzie czas ogólny wszystkich tras. Dzięki temu wyłonimy zwycięzcę klasyfikacji generalnej. RANKING GRACZY znajdziecie TUTAJ.

Jest o co walczyć! Na Zawodników, którzy staną na podium czekają puchary i atrakcyjne nagrody. Dla Zwycięzcy Konsola Xbox One S!

trackmania

Szczegóły na stronie www.esport.powiatbrzeski.pl

To nie jedyne emocje e-sportowe w tym roku. Już wkrótce wirtualny turniej szachowy – kolejne rozdanie. A na wakacje szykujemy coś naprawdę wielkiego – Powiatowe Mistrzostwa FIFA2020. Śledźcie stronę www.esport.powiatbrzeski.pl oraz profil na Facebooku. Szczegóły niebawem!

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube