^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

dscn0566 Bal Wszystkich Świętych

31 października uczniowie klas 1-7 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przybyli na Nabożeństwo Różańcowe w strojach świętych i błogosławionych. Dzieci miały również artybuty oraz karteczki z imieniem swoich patronów. Wcześniej zadaniem uczniów było zapoznanie się z życiorysem wybranego świętego. Po nabożeństwie wszyscy udali się do domu duszpasterskiego, gdzie wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami przygotowali bal. W zabawach, które prowadziła p. Ania uczestniczyli nawet rodzice. W przerwie uczestników zaproszono na słodki poczęstunek. Słowa uznania kierujemy w stronę rodziców i dzieci za przepiękne stroje i liczne przybycie na przyjęcie.

 

Dziękujemy animatorce p. Ani oraz wolontariuszom SKC za pomoc w organizacji balu: Aleksandrze Wójcik, Faustynie Kopacz, Weronice Czesak, Aleksandrze Stoch, Magdalenie Gunia, Aleksandrze Banaś, Bartłomiejowi Chmura i Jakubowi Doniec. Ciasta na przyjęcie upiekli: p. Krystyna Wilkosz, p. Adrianna Legutko, p. Joanna Bodzioch, Faustyna Kopacz, Aleksandra Wójcik i Weronika Czesak. Dziękujemy także rodzicom za wzbogacenie naszego bufetu słodkościami.

 

Organizatorzy: Joanna Bodzioch, Krystyna Wilkosz, ks. Marek Augustyn

 

 

Foto Andrzej Gruca

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube