dscn0566 Bal Wszystkich Świętych

31 października uczniowie klas 1-7 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przybyli na Nabożeństwo Różańcowe w strojach świętych i błogosławionych. Dzieci miały również artybuty oraz karteczki z imieniem swoich patronów. Wcześniej zadaniem uczniów było zapoznanie się z życiorysem wybranego świętego. Po nabożeństwie wszyscy udali się do domu duszpasterskiego, gdzie wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami przygotowali bal. W zabawach, które prowadziła p. Ania uczestniczyli nawet rodzice. W przerwie uczestników zaproszono na słodki poczęstunek. Słowa uznania kierujemy w stronę rodziców i dzieci za przepiękne stroje i liczne przybycie na przyjęcie.

Dziękujemy animatorce p. Ani oraz wolontariuszom SKC za pomoc w organizacji balu: Aleksandrze Wójcik, Faustynie Kopacz, Weronice Czesak, Aleksandrze Stoch, Magdalenie Gunia, Aleksandrze Banaś, Bartłomiejowi Chmura i Jakubowi Doniec. Ciasta na przyjęcie upiekli: p. Krystyna Wilkosz, p. Adrianna Legutko, p. Joanna Bodzioch, Faustyna Kopacz, Aleksandra Wójcik i Weronika Czesak. Dziękujemy także rodzicom za wzbogacenie naszego bufetu słodkościami.

Organizatorzy: Joanna Bodzioch, Krystyna Wilkosz, ks. Marek Augustyn

Foto Andrzej Gruca