Szanowni Państwo!

W naszej szkole uruchomiliśmy elektroniczny system kontroli frekwencji i ocen UONET+ (dziennik elektroniczny). Korzystanie z e-dziennika przez rodziców jest dobrowolne i bezpłatne. Aby uzyskać dostęp do systemu, należy założyć swoje unikatowe konto w sposób opisany poniżej. Zachęcamy Państwa do korzystania z możliwości, jakie daje e-dziennik.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY - instrukcja dla Rodzica

1. Potrzebny jest adres mailowy (aktywny, to znaczy taki, do którego pamiętamy hasło - ten, który przekazaliśmy wychowawcy)

2. Wchodzimy na poniższy adres

Adres wpisujemy w oknie przeglądarki - nie korzystamy z wyszukiwarki Google, ponieważ każda szkoła na unikatowy adres e-dziennika. (można skorzystać z odnośnika na stronie internetowej szkoły)

1. Klikamy zaloguj i wybieramy opcję: załóż konto (postępujemy zgodnie z instrukcją)

2. Na skrzynkę mailową adresu, który wybraliśmy przychodzi link aktywacyjny, na który klikamy, aby aktywować konto w e-dzienniku

3. Ponownie wchodzimy na adres  https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminaborzecin

4. Tym razem wybieramy opcję: zaloguj
    Ustalamy hasło zgodne z polityką bezpieczeństwa (co najmniej 8 znaków, duża litera itd., tak jak w instrukcji).

ABY WYGODNIE KORZYSTAĆ Z E-DZIENNIKA WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z FILMIKAMI INSTRUKTAŻOWYMI ZAMIESZONYMI NA STRONIE www.vulcan.edu.pl

W razie kłopotów z logowaniem prosimy o kontakt z administratorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.