^Powrót na górę
 • 1 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

20170626 195615 copy Grillowanie z pensjonariuszami RCRiPS

26 czerwca grupa wolontariuszy SKC, która odwiedzała podopiecznych centrum pomocy w Borzęcinie, zaprosiła pensjonariuszy na grilla. Spotkanie miało miejsce w altanie przy domu duszpasterskim. Młodzież przygotowała kiełbaski oraz słodycze i napoje. Niestety ze względu na awarię windy w RCRiPS, która spowodowała utrudnienia w transporcie chorych na miejce grilla, impreza została przeniesiona do budynku centrum pomocy. Nie zakłóciło to jednak wesołej atmosfery, zarówno starsi jak i młodsi uczestnicy spotkanie miło spędzili wieczór na wspólnym śpiewie przy akompaniamencie gitary, tańcu i rozmowach.

 Dziękuję młodzieży za pomoc w organizacji grilla: Paulinie Chyduba (gitara, śpiew), Oli Piękosz, Paulinie Kukiełka, Zuzi Wójcik, Madzi Pilch, Oli Stoch, Darii Sumyk, Karolinie Stolarz, Martynie Pudełko, Julii Mach, Julii Wawrzonek, Sandrze Łucarz, Ani Pudełko, Natalii Stoch, Faustynie Kopacz, Oli Wójcik i Oli Kobyłeckiej.

 

Opiekun: Joanna BOdzioch

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube