„Popołudnie z historią Borzęcina”

W dniu 14 listopada 2022 r. w ramach zajęć świetlicowych w ZSP im. Św. Jana Pawła II odbyło się spotkanie związane z historią Borzęcina.

Na początku Alicja Legutko powitała przybyłych rodziców i świetliczaków. Następnie uczniowie z klas 4a, 4b i 5 zaprezentowali część artystyczną pt. „Święto odzyskania niepodległości” upamiętniającą 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po przedstawieniu Lucjan Kołodziejski przedstawił prezentację „Borzecin wczoraj i dziś.” Uczestnicy zobaczyli Borzęcin na starych i współczesnych fotografia. Dzieci i rodzice aktywnie uczestniczyli w zajęciach nazywając stare i nowe budynki znajdujące się na terenie Borzęcina wygrywając ciekawe nagrody. Na zakończenie spotkania głos zabrał dyrektor Szkoły Przemysław Sobyra podsumowując spotkanie.

Serdecznie dziękujemy za przybycie.

Alicja Legutko, Lucjan Kołodziejski, Katarzyna Winczakiewicz