Dzień chłopaka w klasie 2

dch

29 września drugoklasiści przeszli test "Super Chłopaka" przygotowany przez starsze koleżanki z klasy 8. Zadania, które musieli wykonać dotyczyły m.in. sprawności fizycznej - rzut do celu, wiedzy z zakresu motoryzacji - rozpoznawanie znaczków znanych marek pojazdów, oraz znajomości środowiska szkolnego - pytania ukryte w balonach.

Prawdziwym testem męskości był "uśmiech przez łzy" zaraz po zjedzeniu cytryny, który wszyscy dzielnie przeszli. Wszyscy chłopcy zdali egzamin, o czym świadczą certyfikaty Super Chłopaka przygotowane przez wspaniałych rodziców. Oprócz słodyczy, nagrodą była także zabawa taneczna, podczas której bawili się "z chusteczką haftowaną", kaczuszkami czy makareną.

Serdecznie dziękuję Oliwii Burzawie, Oliwii Ducinowskiej, Zuzannie Guni, Amelii Rogóż i Martynie Chmura za poprowadzenie zabaw i dyskoteki.

Joanna Bodzioch