^Powrót na górę
 • 1 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Błogosławiony Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

dsc 4247 800x531 Życzenia wielkanocne dla samotnych

Szkole Koło Caritas pamięta także o osobach samotnych w naszej miejscowości. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wolontariusze przygotowali ponad 20 kolorowych ręcznie zdobionych jajek, które zaniosą wraz z życzeniami do osób samotnych.

Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy wykonali stroiki: Katarzynie Antos, Natalii Tota, Kamili Tybon, Wiktorii Godwin, Annie Sworniowskiej, Karolinie Kubala, Iwonie Chmura, Oliwii Piotrowskiej, Natalii Michalec i Mateuszowi Michalec, a także tym, którzy je dostarczą mieszkańcom Borzęcina: Klaudii Postawie, Małgorzacie Kania, Aleksandrze Kopacz, Karolinie Kubali, Iwonie Chmura  i Adzie Grocholskiej.

 

Opiekunowie SKC

 

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube